עונת המנויים

right-side.png
left-side.png

עונת 2016-2017

slice-3.png

1/"רומבה חיטאנה"

box-web-concert-5.jpg

מנצח ראשי ומנהל מוזיקלי: תום כהן
מנצחת: אתי תבל
אמנים אורחים: אלפונסו סיד, שמעון סיבוני
ייעוץ מוסיקלי: יהודה שוויקי

 

קונצרט ספרדי חם המשלב את יצירותיהם של ענקי "הפלמנקו המודרני" כגון קמרון דה ה איסלה, אנריקה מורנטה ולולה ומנואל, עם האוצרות של הסגנונות הצפון אפריקאים השונים. שני סולנים עם קולות עצומים - שמעון סיבוני, הטנור הבינלאומי שמרגש בשירותו ובקולו העוצמתי בהגשת קשת הצבעים האנדלוסית ולצידו, זמר הפלמנקו הספרדי, שיגיע אלינו הישר מניו יורק, נצר למשפחת מוסיקאי פלמנקו-אלפונסו סיד - alfonso cid. 

מרחיבים דעת - קראו על האמנים, היצירות , ביוגרפיות וכל מה שמאחורי הסדרה.  

2/"לילות פרס"

box-web-concert-7.jpg

מנצח ראשי ומנהל מוזיקלי: תום כהן
מנצח:מתן יונה
אמנים אורחים: לירז צ’רכי, אלירן , הדסה ישורון

 

 

קונצרט מיוחד ויוצא דופן שיוקדש למוסיקה העממית הקלאסית הפרסית-כרודית. חומרים שנעים על התפר שבין המסורת הפרסית המוסיקלית המפוארת ובין מוסיקת הפופ המערבית שהשפיעה רבות על היצירה באיראן טרום המהפכה בשנת 79. שני סולנים ישראלים צעירים, עם חיבור עמוק לשורשיהם האיראניים - הזמרת השחקנית לירז צ'רכי ולצידה הקול הצעיר המוכר ביותר בתוך הקהילה הפרסית בארץ- אלירן, יבצעו ממיטב להיטיהם של שמות ענקיים כמו היידה, מואין, אומיד, גוגוש ועוד....
תשלים את החגיגה הזמרת הדסה ישורון שבקולה העוצמתי תלהיט את האוירה ותרים את הקצב עם שירים מהסגנון הפרסי - כורדי״. 

 

מרחיבים דעת – קראו על האמנים, היצירות , ביוגרפיות וכל מה שמאחורי הסדרה.

3/"בון שאנסון"

box-web-concert-6.jpg

מנצח ראשי ומנהל מוזיקלי: תום כהן
אמנים אורחים: דוד דאור, אלה דניאלה, אריאל ברט.

 

מפגש מסקרן בין שני עולמות קסומים. השנסונים הצרפתיים הגדולים ומעוררי הנוסטלגיה של אדית פיאף, ז'ק ברל ואי מונטן, פוגשם את העיבודים, הצבע והמצלול הייחודים של התזמורת. מיטב הקלאסיקה הצרפתית בעיבודים אנדלוסיים. חיבור של שני סולנים יוצאי דופן, דויד ד'אור ואלה דניאל שיבצעו את היהלומים המוסיקליים הללו בשפת המקור, צרפתית ובתרגום לעברית, כל אחד בפרשנותו האישית והייחודית. תשלים את התמונה אריאל ברט, נערה עם כישרון עצום, מוסיקאית מצטיינת בצה"ל בכלי נגינה יוצא דופן-מפוחית. 

 

מרחיבים דעת – קראו על האמנים, היצירות , ביוגרפיות וכל מה שמאחורי הסדרה.

4/"מוגדור"

box-web-concert-8.jpg

מנצח: תום כהן
אמנים אורחים: אמיל זריהן, נטע אלקיים, מקסים קרוצ׳י (Maxime Karoutchi). 

 

הומאז' לסלימן אלמגריבי ואלברט סוויסה , חגיגה מרוקאית אמיתית, שני היוצרים היהודים הענקיים מהמאה הקודמת שאחראים על נכסי צאן ברזל שמושרים עד היום בכל רחבי העולם – "ג׳ית נסיידו", ראחאת ומשאת", "סדראכ עלא סדרי", קולי עלאש כוויתני  (סלימן למגריבי), "יא סידי דיאן", "כליווני מעאק" (אלברט סוויסה), בהשתתפות שלושה כוכבים ענקיים בתחום השירה האנדלוסית בעולם - סולנה הראשי של התזמורת - הקונטרה טנור אמיל זריהן, הזמרת הבינלאומית המבטיחה נטע אלקיים והיישר ממרוקו - מקסים קרוצ׳י (Maxime Karoutchi).