20:00

שיר אהבה אנדלוסי

פארק ענבה מודיעין

הסתיים

דויד ברוזה אחד האמנים המעורכים והחשובים במוסיקה הישראלית אשר הקריירה המוסיקלית שלו חוצה גבולות ויבשות. חיבור מוסיקלי ותרבותי מרתק המפגיש בין הסגנונות הספרדים השונים לבין העושר המוסיקלי מארצות המגרב (מרוקו, אלג’יר ותוניס) עיבודים חדשים לתזמורת בהרכב 28 נגנים וירטאוזים.

20:30

אום כלת'ום לנצח

משכן לאמנויות הבמה אשדוד

הסתיים

קונצרט כבוד והערכה למיטב הקלאסיקה המצרית – אום כלת’ום לנצח, מוחמד עבד אל ווהאב, עבד אל חאלים חאפז ופאריד אל אטרש בביצועים תזמורתיים ובעיבודים מודרניים. ​ משתתפים: נסרין קדרי, כאמל סולימאן ​ ​

20:00

מה שהלב שלי בחר

מגדל דוד ירושלים

הסתיים

שיריו האהובים והמוכרים של קובי אפללו, בעיבודים מיוחדים בשפה יוצאת הדופן של התזמורת. לצידו, אמיל זריהן, הסולן המצליח בארץ ובעולם בתחום הפיוט והשירה הצפון אפריקאית.

21:00

אדון הסליחות

כיכר ספרא ירושלים

הסתיים

הפקת מקור ענקית וייחודית לימים הנוראים ולימי הסליחות בעיבודים מוזיקליים המרטיטים את הלב והנשמה. משתתפים: איציק קלה, ספיר סבן, משה גיאת, נטע אלקיים, יוסי אזולאי ונרקיס.

21:00

שיר אהבה אנדלוסי

היכל התרבות עפולה

הסתיים

דויד ברוזה אחד האמנים המעורכים והחשובים במוסיקה הישראלית אשר הקריירה המוסיקלית שלו חוצה גבולות ויבשות. חיבור מוסיקלי ותרבותי מרתק המפגיש בין הסגנונות הספרדים השונים לבין העושר המוסיקלי מארצות המגרב (מרוקו, אלג’יר ותוניס) עיבודים חדשים לתזמורת בהרכב 28 נגנים וירטאוזים.

20:00

אום כלת'ום לנצח

היכל התרבות רמלה

הסתיים

קונצרט כבוד והערכה למיטב הקלאסיקה המצרית – אום כלת’ום לנצח, מוחמד עבד אל ווהאב, עבד אל חאלים חאפז ופאריד אל אטרש בביצועים תזמורתיים ובעיבודים מודרניים. ​

20:00

מחווה לזוהר ארגוב

משכן בית האופרה ת”א

הסתיים

מחווה לאחת הדמויות הגדולות והמפורסמות ביותר בהיסטוריה של התרבות הישראלית. הקונצרט הזה יפגיש אותנו מחדש עם שיריו האהובים של זוהר ארגוב בעיבודים מאתגרים ומפתיעים בביצועים בלתי נשכחים של שרית חדד.

21:30

בוסתן יווני

רחבת תיאטרון ירושלים

הסתיים

חגיגת סוף הקיץ עם טריפונס הגדול שיבצע את מיטב הקלאסיקה יוונית-ישראלית, בקונצרט ים תיכוני חגיגי! לצידו הזמרת גלית גיאת בשירי לאדינו אהובים.

20:30

התזמורת מארחת את שרית חדד

אמפי-פארק יבנה

הסתיים

מופע משותף המוקדש ליצירות מובחרות מימי הזוהר של הזמר המזרחי בעיבודים מיוחדים לתזמורת. מנצח ומנהל מוסיקלי:תום כהן

20:30

אום כלת'ום לנצח

היכל התרבות מעלה אדומים

הסתיים

קונצרט כבוד והערכה למיטב הקלאסיקה המצרית – אום כלת’ום לנצח, מוחמד עבד אל ווהאב, עבד אל חאלים חאפז ופאריד אל אטרש בביצועים תזמורתיים ובעיבודים מודרניים. ​

19:00,21:30

פסטיבל מקודשת

גן מיטשל ירושלים

הסתיים

מופע ייחודי בוו אל התזמורת שלנו יצטרפו עוד 100 נגנים בכלים שבורים, זנוחים ועזובים ויקימו תזמורת יוצאת דופן לערב חד פעמי של מוסיקה מקורית מאת דודו טסה,מאיה דוניץ וניזאר אלכתאר בניהולם המוסיקלי של תום כהן ועמנואל וויצטום.

18:00

בון שאנסון

עמק חפר

הסתיים

מיטב הקלאסיקה הצרפתית בעיבודים אנדלוסיים, ערביים ותורכיים. אידית פיאף, איב מונטאן וז'אק ברל בתלבושת מוזיקלית חדשה ומפתיעה.

20:30

פסטיבל תימנה

ראש העין

הסתיים

קונצרט שמוקדש לתופעה גאוגרפית-תרבותית ייחודית בישראל –כרם התימנים. מתוך רפרטואר "צלילי הכרם", "צלילי העוד" וזמרים כמו סולימאן הגדול, דקלון ואהובה עוזרי. משתתפים: שי צברי, רביד כחלני, ואדווה עומר.

© כל הזכויות שמורות לתזמורת ירושלים מזרח ומערב